o nas

Światowych Implantologów!

05/17/2017 - 12:35

Z przyjemnością informujemy, że dr Agnieszka Nieścieronek rozpoczęła studia na Goethe Universität - University of Frankfurt. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych uczelni, gdzie prekursorzy implantologii dzielą się ze specjalistami z całego świata swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Praktyczne zajęcia wymagają od studentów zaangażowania, interdyscyplinarnych umiejętności oraz niemieckiej precyzji. Uwieńczeniem dwuletnich wysiłków jest prestiżowy tytuł Master of Implantology, który posiada bardzo wąska grupa specjalistów wykształconych według najlepszych światowych standardów.

Właśnie wróciłam z 12-to dniowego, intensywnego „implantologicznego maratonu” na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethe'go we Frankfurcie. Ani zmęczenie, ani długie godziny spędzone na salach wykładowych i w laboratoriach nie są w stanie zmącić mojego szczęścia związanego z tym, że rozpoczęłam naukę na jednych z najbardziej prestiżowych studiów podyplomowych z zakresu implantologii na świecie!

Voucher o wartości 100 PLN!

05/15/2017 - 13:07

ROZDAJEMY PREZENTY OD Synergia Studio Urody!

Kochani, dla wszystkich, którzy podczas jednej wizyty w Dental-Care wydadzą min. 500 zł, Studio Urody Synergia przygotowało wyjątkowy prezent – voucher o wartości 100zł do wykorzystania na dowolne usługi! 

Serdecznie zapraszamy!