Światowych Implantologów!

Z przyjemnością informujemy, że dr Agnieszka Nieścieronek rozpoczęła studia na Goethe Universität - University of Frankfurt. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych uczelni, gdzie prekursorzy implantologii dzielą się ze specjalistami z całego świata swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Praktyczne zajęcia wymagają od studentów zaangażowania, interdyscyplinarnych umiejętności oraz niemieckiej precyzji. Uwieńczeniem dwuletnich wysiłków jest prestiżowy tytuł Master of Implantology, który posiada bardzo wąska grupa specjalistów wykształconych według najlepszych światowych standardów.

"Właśnie wróciłam z 12-to dniowego, intensywnego „implantologicznego maratonu” na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethe'go we Frankfurcie. Ani zmęczenie, ani długie godziny spędzone na salach wykładowych i w laboratoriach nie są w stanie zmącić mojego szczęścia związanego z tym, że rozpoczęłam naukę na jednych z najbardziej prestiżowych studiów podyplomowych z zakresu implantologii na świecie!

Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethe'go we Frankfurcie to prestiż, światowe autorytety, wiedza poparta badaniami, mnóstwo bardzo wymagających, praktycznych zajęć, niemiecka precyzja i porządek. To dla mnie ogromne wyróżnienie i zarazem spore wyzwanie móc uczyć się od najlepszych – od prekursorów światowej implantologii! Same studia są niezwykle wymagające a ich uczestnicy poddawani są procesowi szczegółowej weryfikacji. Uwieńczeniem dwuletnich wysiłków jest prestiżowy tytuł Master of Implantology, który na dzień dzisiejszy posiada jedynie bardzo wąska grupa specjalistów – trzymajcie kciuki!!"